ایمنی در صنعت

۴ مطلب در آذر ۱۳۹۱ ثبت شده است

درود به همه دوستانی که مشتاق دانلود فایل درس مدیریت محیط زیست استاد میرجلیلی هستند میتوانند فایل ذیل را دانلود کنید

*لازم به ذکر است که فایل زیر فقط جهت اشنایی شما دوستان اماده شده و در امتحان فاینال از این فایل امتحان گرفته نمیشود.


دریافت فایل
سایز: 27.8 مگابایت

ایمنی در برق در برق را جدی بگیریم

 فایل ذیل خواهید حاوی فیلمی است که نشان دهنده ی این است که شخص برق گرفته دچار مرگ شده است.

**توجه**:فایل ذیل ممکن است برای بعضی افراد دلخراش باشد


دریافت فایل
عنوان:
سایز: 1.49 مگابایت


این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر بلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از بلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای بلاگ ها است.

بلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند بلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز به تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار! اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیمات درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.